Складіть рівняння,корення якого є числа:а)2 і 3; б)2 і -2; в)2а і 3а.​


Ответы на вопрос

Отвечает Касторина Анастасия.

Ответ: нужные уравнения: а) х² - 5х + 6 = 0; б) х² - 4 = 0;

                                                в)  х² - 5ах + 6а² = 0.

Объяснение:

а) (х - 2)(х - 3) = 0,          б) (х - 2)(х + 2) = 0,     в) (х - 2а)(х - 3а) = 0,

   х² - 3х - 2х + 6 = 0,          х² - 4 = 0;                   х² - 3ах - 2ах + 6а² = 0,

   х² - 5х + 6 = 0;                                                     х² - 5ах + 6а² = 0.