Розв'яжiть систему рiвнянь методом підстановки: 5y - 6x = 4 7x-4y = -1​


Ответы на вопрос

Отвечает Camomile Angie.

Відповідь:

x = 9/11, y = 98/55.

Пояснення:

5y - 6x = 4

5y = 6x + 4

y = (6/5)x + 4/5

Тепер можемо підставити це значення y у друге рівняння:

7x - 4y = -1

7x - 4((6/5)x + 4/5) = -1

Розкриваємо дужки і спрощуємо:

7x - (24/5)x - 4/5 = -1

(35/5)x - (24/5)x = 1 + 4/5

(11/5)x = 9/5

x = (9/5) * (5/11) = 9/11

Тепер підставляємо це значення x у перше рівняння, щоб знайти значення y:

5y - 6(9/11) = 4

5y = 54/11 + 4

5y = 98/11

y = (98/11) * (1/5) = 98/55

Отже, розв'язок системи рівнянь методом підстановки: x = 9/11, y = 98/55.