Коренів 1. Розв'яжіть рiвняння 3х² +7х +2=0. A: 12 Б - 3 1 -4 2 B-i 4 3 оди кор Г -2 i 3


Ответы на вопрос

Отвечает Дикарева Карина.

Ответ:

Запишемо коефіцієнти a, b та c зі стандартної форми рівняння ax² + bx + c = 0.

У нашому випадку:

a = 3

b = 7

c = 2

Знайдемо дискримінант (D) за формулою D = b² - 4ac.

Підставимо значення a, b і c у формулу:

D = (7)² - 4 * 3 * 2

D = 49 - 24

D = 25

Застосуємо формулу коренів, яка має два варіанти:

x₁ = (-b + √D) / (2a) та x₂ = (-b - √D) / (2a)

Підставимо значення a, b, c та D у формулу:

x₁ = (-7 + √25) / (2 * 3)

x₂ = (-7 - √25) / (2 * 3)

x₁ = (-7 + 5) / 6

x₂ = (-7 - 5) / 6

x₁ = -2 / 6

x₂ = -12 / 6

x₁ = -1/3

x₂ = -2

Таким чином, розв'язками рівняння 3х² + 7х + 2 = 0 є x₁ = -1/3 та x₂ = -2.