Сума першого і другого членів арифметичної прогресії а, + а2 = 93 = a 01 - d = 5-. Знайти третій

член і номер члена, який дорівнює -191.​

Ответы на вопрос

Отвечает Вишневская Алена.

Ответ:

an = a1 + (n-1)×

a3 = a1 + (3-1)×

a3 = 5 + 2× 5

a3 = 5+10

a3 = 15

an = a1 + (n-1) ×

-191 = 5 + (n-1) ×5

-186=5n

n=-37.2

номер члена не можебути не цілим, тому немає такого номера