1) 3х-(15+2х)=752) 5х+24=80-(4х+2)3) 110-125+40х=135-50​


Ответы на вопрос

Отвечает Поник Олександра.

1) Розв'яжемо рівняння:

3х-(15+2х)=75

Спочатку розкриємо дужки в другій частині:

3х - 15 - 2х = 75

Потім складемо подібні доданки:

x - 15 = 75

Додамо 15 до обох боків:

x = 90

Відповідь: x = 90.

2) Розв'яжемо рівняння:

5х+24=80-(4х+2)

Спочатку розкриємо дужки в правій частині:

5х + 24 = 80 - 4х - 2

Потім складемо подібні доданки:

5х + 24 = 78 - 4х

Додамо 4х до обох боків:

9х + 24 = 78

Віднімемо 24 від обох боків:

9х = 54

Розділимо на 9:

x = 6

Відповідь: x = 6.

3) Розв'яжемо рівняння:

110-125+40х=135-50

Складемо подібні доданки:

-15 + 40х = 85

Додамо 15 до обох боків:

40х = 100

Розділимо на 40:

x = 2.5

Відповідь: x = 2.5.

Отвечает Ханская Альбина.

1) 3х-(15+2х)=75

3х-15-2x=75

3x-2x=75+15

x=90

2) 5х+24=80-(4х+2)

5х+24=80-4х-2

5x+4x=80-2-24

9x=54

x=54/9

x=6

3) 110-125+40х=135-50

   40x=135-50-110+125

   40x=100

x=100/40

x=2.5