Знайти координати точок перетину графіків функцій у = 2x² + 3x-5 та у = 2x + 1, До відповіді

занести суму всіх координат.​

Ответы на вопрос

Отвечает Клименко Виктория.

\displaystyle\bf\\\left \{ {{y = 2 {x}^{2} + 3x - 5 } \atop {y = 2x + 1 }} \right.  \\  \\  2{x}^{2}  + 3x - 5 = 2x + 1 \\ 2 {x}^{2}  + 3x - 2x - 5 - 1 = 0 \\ 2 {x}^{2}  + x - 6 = 0 \\ D =  {1}^{2}  - 4 \times 2 \times ( - 6) = 1 + 48 = 49 \\ x_{1} =  \frac{ - 1 + 7}{2 \times 2}   =  \frac{6}{4} = 1.5  \\  x_{2} =  \frac{ - 1 - 7}{2 \times 2}  =  -  \frac{8}{4}  =  - 2 \\  \\ y_{1} =2 \times 1.5 + 1 = 3 + 1 = 4  \\ y_{2} =  2 \times ( - 2) + 1 =  - 4 + 1 =  - 3

( 1,5 ; 4 ) и ( - 2 ; - 3 )

1,5 + 4 - 2 - 3 = 5,5 - 5 = 0,5