6. Різниця двох чисел дорівнює 45. Якщо до більшого з цих чисел додати 3, то воно стане в 5 разів

більше за менше число. Знайдіть ці числа.​

Ответы на вопрос

Отвечает Янбердин Инсаф.

Ответ:

57 и 12

Объяснение:

х-у=45

(х+3)/у=5

х-у=45

х+3=5у

х-у=45

х-5у=-3(умножим на -1)

х-у=45

-х+5у=3

    4у=48;  у=12

х-12=45;  х=57