Висота похилої площини дорівнює 1,5 м, а довжина – 10 м. Щоб підняти по цій площині вантаж масою

200 кг, потрібна сила 400 Н. Визначте ККД похилої площини​

Ответы на вопрос

Отвечает Заблоцкая Алина.

h = 1,5 м

l = 10 м

m = 200 кг

F = 400 H

ККД похилої площини знаходимо за формулою:

η = \frac{Ak}{An} * 100%, де Ak = m * g * h, a An = F * l

η = \frac{mgh}{Fl}  * 100%% = \frac{200 * 9,8 * 1,5}{400 * 10} * 100% = \frac{2940}{4000} * 100% = 0,735 * 100% = 73,5%

Відповідь: 73,5%