При якому значенні b графік рівняння 5x+by=0 проходить через точку з координатами (-4;8)?


Ответы на вопрос

Отвечает Дудин Никита.

Ответ:

Щоб визначити значення b, яке змушує графік рівняння 5x + by = 0 проходити через точку (-4, 8), нам потрібно підставити координати точки в рівняння та знайти b.

Підставляючи в рівняння x = -4 і y = 8, отримуємо:

5(-4) + b(8) = 0

Спрощуючи це рівняння, ми отримуємо:

-20 + 8b = 0

Додавши 20 до обох сторін, отримаємо:

8b = 20

Розділивши обидві сторони на 8, отримаємо:

b = 2,5

Отже, значення b, через яке графік рівняння 5x + by = 0 проходить через точку (-4, 8), дорівнює b = 2,5.