З рівняння 2х - у = 6 виразіть змінну у через х. У відповідь запишіть отриману рівність


Ответы на вопрос

Отвечает Хайруллин Ильнур.

Ответ:

Объяснение:

y = 2x - 6

Отвечает Волошина Виктория.

Відповідь:

y=-6+2x

Пояснення:

-y=6-2x

y=-6+2x