Помогите. Как записать задачу? Як та в скільки раз змiниться iмпульс тiла, якщо його маса

збiльшиться в 3 раза, а швидкість зменшиться в 1,5 раза?​

Ответы на вопрос

Отвечает Неверовский Влад.

Зміна імпульсу тіла визначається за формулою:

Δp = p2 - p1

де p1 і p2 - початковий і кінцевий імпульси відповідно.

Імпульс тіла розраховується за формулою:

p = m * v

де m - маса тіла, v - швидкість тіла.

Отже, якщо маса збільшиться в 3 рази, а швидкість зменшиться в 1,5 раза, то новий імпульс буде:

p2 = (3m) * (v/1.5) = 2mv

Старий імпульс:

p1 = mv

Зміна імпульсу:

Δp = p2 - p1 = 2mv - mv = mv

Отже, імпульс збільшиться в 1 раз.