Яка з наведених точок належить графіку функції y = - 3x + 2а)(-1;-5)б)(0; 5)в)(1; 5)г)(-1; 5)​


Ответы на вопрос

Отвечает Киселёва Юлия.

Ответ:

Надеюсь, помог

Объяснение:

Для того, щоб з'ясувати, яка з наведених точок належить графіку функції y = -3x + 2, можемо підставити значення координат кожної точки (x, y) в рівняння функції і перевірити, чи виконується рівність.

a) Підставляємо (-1, -5) у рівняння функції: y = -3x + 2 -5 = -3(-1) + 2 -5 = 5

Рівність не виконується, отже точка (-1, -5) не належить графіку функції.

б) Підставляємо (0, 5) у рівняння функції: y = -3x + 2 5 = -3(0) + 2 5 = 2

Рівність не виконується, отже точка (0, 5) не належить графіку функції.

в) Підставляємо (1, 5) у рівняння функції: y = -3x + 2 5 = -3(1) + 2 5 = -1

Рівність не виконується, отже точка (1, 5) не належить графіку функції.

г) Підставляємо (-1, 5) у рівняння функції: y = -3x + 2 5 = -3(-1) + 2 5 = 5

Рівність виконується, отже точка (-1, 5) належить графі

Отвечает Ширшов Ваня.

Ответ:

1 а

.

.

..

..ддддддрпппппппппрр