під час рівномірного піднімання з шахти навантаженого вугіллях вагончика масою 10,5 т виконано

роботу 6,2 М Дж. якою є глибина шахти?​

Ответы на вопрос

Отвечает Forset Nikita.

Ответ:

m=10,5 т=10,5*10^3 кг;

А=6,2 МДж=6,2*10^6 Дж.

Знайти h.

A=m*g*h, звідси знаходимо глибину шахти:

h=A/m*g=6,2*10^6/10,5*10^3*9,81=62 м.

Объяснение: