Функцію задано формулою f(x)=x²+2x-8; 1)Знайдіть проміжок зростання функції f(x); 2)х²+2х<8

розв'язати нерівність. ПЖ НАДА СЬОГОДНІ!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Сарсембина Лейла.

Ответ:

1) (-1, +∞) 2) (-1)

Объяснение:

функція f(x)=x²+2x-8; є дійсна для усіх чисел --> її графік парабола

Вершини: х0= -b/2a=-2(2*1)=-1

y0 = (-1)^2+2*(-1)-8=-9

(-1;-9) - верншини параболи, а=1 > 6

Вітки параболи напрямлені вгору - (-1, +∞) - проміжок зростання функції f(x)