Тіло рухається згідно закону: S = 6√t + t ^ 2 - 15t Запишіть рівняння швидкості тіла. Якою буде

швидкість ( M /C ) через 9 с з початку руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Асадилда Акжайык.

Ответ:

4 м/с

Объяснение:

s(t)=6\sqrt{t}+t^2-15t\\\\v(9)=?\\\\v(t)=s`(t)\\\\v(t)=s`(t)=6*\frac{1}{2\sqrt{t}}+2t-15=\frac{3}{\sqrt{t}}+2t-15\\\\v(t)=\frac{3}{\sqrt{9}}+2*9-15=\frac{3}{3}+18-15=1+3=4