3. Берілген теңдеуді келтірілген квадрат теңдеу түрінде жазыңыз: x(4x + 5) - 3 = x(2x - 4)

Помогите умоляю нигде нет

Ответы на вопрос

Отвечает Черешня Полина.

Ответ:

4х²+5х-3=2х²-4х

4х²+5х-3-2х²+4х=0

2х²+9х-3=0

Д=81-4*9*(-3)

Д=189

х1,2=-9+_√189/4

Объяснение:

бірінші жақшаны ашып алдым,одан соң бірдейлерді біріктірдім,дискриминат таптым ,но түбірлен шықпады ,сосын ереже бойынша түбір астында қалдырдым