Функція задана формулою y=x2-6x 2.Знайдить значеня аргументу ,яким відповідає значеня функції y=2


Ответы на вопрос

Отвечает Баскарев Миша.

y=x^2-6x    y=2

x^2-6x=2

x^2 - 6x-2=0

D=36- 4*(-2)=36 + 8=44

x1=(6+корень из 44)/2= (6+ 2корня из 11)/2=2(3+корень из 11)/2=3+корень из 11

х2= (6-корень из 44)/2= (6-2корня из 11)/2=2(3-корень из 11)/2=3-корень из 11