розв'яжіть задачу. Олег і Олена працюють в інформаційному центрі. Олег обслуговує 10 клієнтів за 5

хвилин, а Олена 15 клієнтів за х хвилин. Два працівники за 1 годину разом обслуговують 300 клієнтів. Визначте х. (Вважайте, що вхідні дзвінки надходять на гарячу лінію безперервно).(8 класс)

Ответы на вопрос

Отвечает Антонова Анастасия.

Ответ:12

60÷5=12

12•10=120

300-120=180

180÷15=12