Спростіть вираз(2x^-x)(3x^+x)-(x^+x)(6x^-2x) і обчисліть його значення якщо x=-2


Ответы на вопрос

Отвечает Гамаюнов Александр.

Ответ:

-18

Объяснение:

2х^(-х) •3х^х -х^х •6х^(-2х)=6х^(-х+х) -6х^(х-2х)=6х^0 -6х^(-х)=6-6х^(-х)=6(1-х^(-х))=6(1-(-2)^(-(-2))=6(1-(-2)^2)=6(1-4)=6•(-3)=-18