сума двух натуральних чисел дорівнює 9, а сума їх квадратів на 39 більша за їх добуток.Складіть

систему рівнянь для визначення цих чисел і знайдіть їх.

Ответы на вопрос

Отвечает Бялт Екатерина.
Х+у=9
х²+у²=ху+39

х=9-у

(9-у)²+у²=(9-у)*у+39
81-18у+у²+у²=9у-у²+39
3у²-27у+42=0
у²-9у+14=0
D=81-4*14=81-56=25=5²
y=(9-5)/2=2 или y=(9+5)/2=7

если у=2, то х=9-у=9-2=7
если у=7, то х=9-у=9-7=2

то естьв любом случае наши два числа это: 2 и 7