Допоможіть вирішити рівняння 1) 24-(x^2 +8x-17)=5-5x-x^2


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Данил.
24-(x^2 +8x-17)=5-5x-x^2

24-x^2 - 8x+17=5-5x-x^2

24-x^2 - 8x+17-5+5x+x^2=0

-3х+36=0

х=36/3

х=12