Розвяжіть систему рівнянь способом додавання 2x+3y=-13 x-2y=4


Ответы на вопрос

Отвечает Пластинина Кира.
2x+3y=-13 x-2y=4 |*(-2)
2x+3y=-13. -2x+4y=-8
7y=-21 y=-3. x=-2