Допоможіть віришити За 5 кг апельсинів і 6 кг лимонів заплатили 150 грн. Скільки коштує 1 кг

лимонів, якщо 4 кг апельсинів дорожчі за 3 кг лимонів на 3 грн? (Вирішити потрібно рівнянням)

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Татьяна.

х грн. - стоит 1 кг апельсинов

у грн. - стоит 1 кг лимонов

.

.

5х+6у=150

4х-3у=3         ( *2)

.

5х+6у=150

8х-6у=6       (метод сложения)

.

13х=156

3у=4х-3

.

х=12

у=(4*12-3):3

.

х=12(грн.) - стоит 1 кг апельсинов

у=15(грн.) - стоит 1 кг лимонов