Розв’язком якого рівняння є пара чисел (3; - 2)? А) 4х – 6у = 7; Б) 2х + 3у = 10; В) -5х – 7у = -

1; Г) 7х + 8у = 12.

Ответы на вопрос

Отвечает Свищ Віка.
В) вроде оно))))))))))))))))
-5*3=-15
-7*(-2)= 14
-15-14=-1