Не виконуючи побудови графіка функції у=2.4х-3 визначте через які з даних точок проходить цей

графік : A (-3 ; -10,2) B (1,5 ; 0,6) C (1 ; -0,4) D (5 ; 15)

Ответы на вопрос

Отвечает Івасюк Іванна.

у = 2,4х - 3,

A (-3 ; -10,2):

-10,2 = 2,4 * (-3) - 3,

-10,2 = -7,2 - 3,

-10,2 = -10,2 - проходить,

B (1,5 ; 0,6):

0,6 = 2,4 * 1,5 - 3,

0,6 = 3,6 - 3,

0,6 = 0,6 - проходить,

C (1 ; -0,4):

-0,4 = 2,4 * 1 - 3,

-0,4 = 2,4 - 3,

-0,4 ≠ -0,6 - не проходить,

D (5 ; 15):

15 = 2,4 * 5 - 3,

15 = 12 - 3,

15 ≠ 9 - не проходить