Ділянку прямокутної форми, одна із сторін якої на 10 м більша за другу, треба обнести парканом.

Знайдіть довжину паркана, якщо площа ділянки 375 м2

Ответы на вопрос

Отвечает Ерофеев Максим.
Пусть ширина паркана - х.   ⇒
Длина паркана - х+10.
S=x*(x+10)=375
x²+10x-375=0    D=1600
x₁=15    x₂=-25∉  ⇒
Ширина паркана 15 м, длина паркана 15+10=25 (м),
периметр - 2*15+2*25=30+50=80 (м), площадь 15*25=375 (м²).