Відомо що x1 і x2 - корені рівняння x^2-8x+k=0, причому 3x1+4x2=29. Знайдіть k.


Ответы на вопрос

Отвечает Коробкина Дарья.

Ответ:

k=15

Объяснение:

x1+x2=8

3x1+4x2=29

3x1+3x2=24

3x1+4x2= 29

x2=5

x1= 3

x1*x2=k

k=5*3

k=15