Обчисліть період функції y=tg(5x-3П/7)


Ответы на вопрос

Отвечает Кумисбекова Диана.

Період функції y=Ctg(ax+b)+D, де A,a,b,D - деякі дійсній числа

T=\frac{\pi}{a}

 

Період даної функції T=\frac{\pi}{5}