Пожалуйста, помогите решить. При якому значенні параметра а рівняння аx-2a=2x-4 матиме безліч

кореней?

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Ответ:

a=2

Объяснение:

a(x-2)=2(x-2)

a=2

Отвечает Семёнов Максим.

Перенесемо невідомі члени (тобто ті, які містять x) ліворуч, а вільні — праворуч:

ax-2x=2a-4

Винесемо множники за дужки:

x(a-2)=2(a-2)

Рівняння матиме безліч коренів тоді, коли вираз у дужці дорівнюватиме нулю (бо тоді отримаємо 0x=2 \cdot 0, тобто 0=0, незалежно від значення x):

a-2=0\\a=2

Відповідь: a=2