Срочнооо!!! a(x-1)+5a=8(x+a)+1 Скільки коренів залежно а від має рівняння ?


Ответы на вопрос

Отвечает Исакова Анжелика.
Ах-а+5а=8х+8а+1
-ах+4а+1=0
D=4^2-4*1*a => 0
16-4а=>0
4а<=16
а<=4