Яка частота коливань, Якщо за 2 мкс здiйснюється 5000 електромагнiтних коливань? ...


Ответы на вопрос

Отвечает Руденко Алина.

Ответ:

ν =  2,5 ГГц

Объяснение:

t = 2 мкс = 2·10⁻⁶ c

n = 5 000

____________

ν - ?

ν = n/t = 5000/2·10⁻⁶  = 2,5·10⁹ Гц   или   2,5 ГГц