Під дією сили 2,5 кН швидкість автомобіля масою 5 т зросла з 54 км/год до 72 км/год. Визначте

прискорення, з яким рухався автомобіль і шлях розгону. Помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Самегова Сабина.
54 км/ч = 15 м/с, 72 км/ч = 20 м/с

Второй закон Ньютона: 
\Delta p=F\Delta t\\
m\Delta v=F\Delta t

Можно найти время разгона.
Δt = (m Δv)/F = (5000 кг * (20 м/с - 15 м/с)) / (2500 Н) = 10 с

Тогда ускорение
a = Δv / Δt = (20 м/с - 15 м/с) / 10 с = 0,5 м/с^2

Путь
S = (v1 + v2) * Δt / 2 = (20 м/с + 15 м/с) * 10 с / 2 = 175 м