Визначте енергію магнітного поля котушки індуктивністю 0,2Гн,якщо поній проходить струм 12А


Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Олег.

W = (LI^2)/2 = (0.2*144)/2 = 14.4 (Дж)