Амплітудне значення напруги у колі змінного струму становить 64В. Визначте діюче значення сили

струму.

Ответы на вопрос

Отвечает Аркадьева Алиса.

Дано  Uм=64 В      U- ?

U=Uм/√2=64/1,41=45,4 В

I=U/R    - ?