Точка рухаеться за законом S(t)=(8t^2+4t^3+2)визначити швидкість та прискорення через 8 о після

початку руху

Ответы на вопрос

Отвечает Мальцев Миша.
V(t) = S'(t) = 16t+12t²;
V(8) = 16*8+12*8² = 128+768 = 896.
a(t) = V'(t) = (16t+12t²)' = 16+24t.
a(8) = 16+24*8 = 208.