Під час поділу одного ядра Урану-226 виділяється 3,2*10^11 Дж енергії. Скільки енергії виділяється

під час поділу ядер Урану, які містяться в зразку масою 1,5 г ?

Ответы на вопрос

Отвечает Ганичев Игнат.

Дано:

E1 = 3,2*10^-11 Дж

m = 1,5 г = 1.5*10^-3 кг

__________________

E - ?

 

Решение:

E = E1*N

N = m/M *Na

M(U) = 0.235 кг/моль

E = E1*m/M *Na

E = 3,2*10^-11 Дж* 1.5*10^-3 кг/ 0.235 кг/моль *6.02*10^23 моль^-1 = 1.23*10^11 Дж