Қатаңдығы 40 кН/м серіппені 0,5 см -ге созу үшін қажетті атқарылатынжұмыс​


Ответы на вопрос

Отвечает Кисель Доминика.

А=кl^2/2=4×10^4H/м×(5×10^-3м)^2/2

А=0,5Дж

Понятно?