Визначте період обертання супутника Землі на висоті 300 км


Ответы на вопрос

Отвечает Роженкова Татьяна.

Mω²(R + h) = mgR²/(R + h)²
ω² = gR²/(R + h)³
ω = √gR²/(R + h)³
T = 2п/ω = 2п√((R + h)³/gR²) = 6.28√((6700000)³/9.8)/6400000 = 5436 сек = 90 мин