З якою частотою треба обертати рамку розмірами 20x30 см, що має 5 витків


Ответы на вопрос

Отвечает Калачёв Егор.
S=0.2*0.3=0.06 м²    N=5     B=0,8 Тл    Е=10,66 В     v=?
====================
E=N*B*S*ω
ω=2*π*v
v=E/(2*π*N*B*S)=10,66/(2*3,14*5*0,06)=223   Гц
=======================