Помогите решить задачю.Автомобіль через 10 секунд набуває швидкість 2м/с з яким прискоренням

рухаесться автомобіль через який час його швидкість стане рівною 108км/год якщо він буде рухатись с тим же прискоренням

Ответы на вопрос

Отвечает Бутина Милена.
Дано:
t = 10 c
Vo = 0 v/c
V = 2 м/с
V₁ = 108 км/ч = 30 м/с
____________
a - ?
t₁ - ?

Решение:
a = (V-Vo)/t = (2-0) / 10 = 2/10 = 0,2 м/с²

t₁ = (V₁-V₀)/a = (30-0)/0,2 = 30 / 0,2 = 150 с