Першу половину часу літак рухався зі швидкістю 600 км/год, а решту часу зі швидкістю 800км/год,

Знайти середню швидкість руху літака.

Ответы на вопрос

Отвечает Гришин Илюха.
V(ср.) =  \frac{1}{1/2* (\frac{1}{600}+ \frac{1}{800} ) } =  \frac{1}{ \frac{1}{2}*( \frac{4+3}{2400}) } =  \frac{1}{ \frac{7}{4800} } =  \frac{4800}{7} = 685.714285714 ≈ 685, 7 км/год