2. У холодну воду масою 1,5 кг, температурою 20 °С, вливають гарячу воду, температурою 100 °С. Яка

маса гарячої води, якщо температура суміші 35°С?

Ответы на вопрос

Отвечает Мартиросян Нана.
Q1=m1c(t2-t01) Q2=m2c(t02-t2) Q1=Q2 m1c(t2-t01)=m2c(t02-t2) m2=m1c(t2-t01)/c(t02-t2)=m1(t2-t01)/(t02-t2)=1.5•(35-20)/100-35=0.346