Ділянки кола складається з двох резисторів опорами 100 і 300 Ом, які з'єднані послідовно.Визначте

напругу на ділянці кола, якщо сила струму в першому резисторі дорівнює 24 мА

Ответы на вопрос

Отвечает Лубченков Иван.
Общий ток цепи
I=U1/R1=24*10^-3/100=0.24мА
Общее сопротивление
Rob=R1+R2=100+300=400 Ом
Напряжение всей цепи
U=I*Rob=0.24*10^-3*400=0.096 Вольт