Знайти концентрацію мокел кисню, якщо тиск його 0,2 мпА, при температура газу 350 К


Ответы на вопрос

Отвечает Цвелодуб Люся.
P=0.2*10^6 Па    T=350 K    n=?
===
p=n*k*T
n=p/(k*T)=0.2*10^6/(1.38*10^-23*350)=4.14*10^25 [1/м3]
============================