Визначити заряд на обкладинках кондинсатора 5 мк фарадів якщо різниця потенціалів 600 вольт


Ответы на вопрос

Отвечает Дектянникова Ангелина.

q=C*U

q=5*10(-6)*600=0,003(Кл)

q-заряд

С-ёмкость конденсатора

U-напряжение