На який видстани перебувають один вид одного точкові заряди 4 й 6 нкл,якщо сила ихньой взаеиодии

доривнюе 6 мн?

Ответы на вопрос

Отвечает Синяков Глеб.
Q1=4*10^-9
q2=6*10^-9
k=9*10^-9
F=6*10^-3
 r=6*10^-12 м