Визначити кінетичну энергію спортсмена масою 75 кг, що пробігає стометрівку за 10 с


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Иван.
Дано  m=75 кг    S=100 м    t=10 с   Ек -  ?
  V=S/t=100/10=10 м/с
Ек = m*V^2/2 =  75*100/2=3750 Дж