Транспортер піднімає вантаж масою 300 кг на висоту 16 м за 2 хв. Визначте силу струму в

електродвигуні транспортера, якщо напруга в мережі дорівнює 380 В(вольт), а ККД (коефіціент корисної дії) траспортера дорівнює 60%.

Ответы на вопрос

Отвечает Московкин Иван.
Pт=UIη; A=mgh; Pт-мощность тока; Pн-мощность, необходимая для поднятия груза.
Pн=A/t=mgh/t;
Приравняем Pт и Pн
UIη=mgh/t; Выразим I;
I=mgh/(Utη);
I=300*10*16/(2*60*380*0.6)=1.75 А
Ответ: I=1.75 А