Прошу помощи, плачу все баллы) На прямолінійний ніхромовий провідник площею поперечного перерізу 1

мм^2 вміщений в однорідне магнітне поле з індукцією 400 мТл діє сила 50 мН. Кут між провідником і напрямом лінії індукції магнітного поля становить а = 30 градусів. Визначити спад напруги на провіднику. Питомий опір ніхрому р = 1,1*10^-6 Ом*м.

Ответы на вопрос

Отвечает Бекбаева Жазира.

дано S=1*10^-6 м2    B=0,4Тл    F=0,05Н   a=30   U- ?


1) U=I*R=I*p*L\S

2) F=IBL*sina

U\F=p\BS*sina

U=Fp\BS*sina=0,05*1,1*10^-6\0,4*10^-6*0,5=0.275 В