По похилій площині піднімають вантаж масою 60 кг,прикладаючи до нього силу 250Н спрямовану вздовж

площини.Визначте висоту плошини,якщо її довжина дорівнює 10м а ККД 72%.ТЕРМІНОВО!!!!!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Кочетова Виктория.

Ответ:

Дано:

m=60кг

F=250H

I=10м

ККД=72=0,72

Знайти:

h=?

Объяснение:

E=mgh

n=E/A

n=mgh/FS

0,72=60*9,8*h/2500

h=3

Відповідь: h=3